Szczyrk – miejsce na Twoje wakacje

Noclegi

Pandemia koronawirusa na nas wszystkich wpłynęła. Każdy z zapartym tchem czeka na poluzowanie obostrzeń i wrócenie do normalnego życia. Wszyscy nie możemy się doczekać odrobiny wolności i mamy nadzieję, że nadejdzie ona wraz z ciepłymi miesiącami. Wiosna rozkwita w pełni, do lata jeszcze daleko, ale już możemy się cieszyć dość wysokimi temperaturami, łagodnymi opadami deszczu, ciepłymi podmuchami wiatru. Żal byłoby nie wykorzystać takich warunków, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą Apartamenty Szczyrk.

Noclegi Szczyrku – dlaczego właśnie tam?

Szczyrk to bardzo mała, ale dość popularna miejscowość w powiecie bielskim na Śląsku. Przez podróżnych i miejscowych jest on uważany za typową miejscowość turystyczno-wypoczynkowych, gdzie świetnie można spędzić czas. Warto dodać, że to jeden z najbardziej rozwiniętych kurortów wypoczynkowych w całym Beskidzie Śląskim. Gdzie dokładnie znajduje się miasto? Leży ono w dolinie rzeki Żylicy i niedaleko gór takich jak Klimczok i Skrzyczne. Czy nie brzmi to zachęcająco?

Szczyrk noclegi ma w różnych cenach i w różnych stylach. To pewnie dlatego są one tak popularne – każdy jest w stanie znaleźć coś co będzie mu odpowiadało. Apartamenty Szczyrku są pięknie wykończone – mają balkony i tarasy z widokami na góry, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza z daleka od spalin.

Szczyrk noclegi – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Noclegi Szczyrku są unikatowe, a podobnego klimatu nie znajdziemy w żadnym innym mieście. Znajdziemy tam lokale wykończone w stylu boho, loftowym, vintage, a także takie zupełnie tradycyjne. Co więcej, każdy z nich jest zadbany, czysty i gotowy na to, żeby przyjąć gości.

Znajdzie się tu miejsce dla rodzin z dziećmi, na romantyczny wypad we dwoje, dla grupy znajomych czy na pracowniczy wyjazd integracyjny. To miejsce dla wszystkich, niezależnie od wieku. Co więcej – każda pora roku jest dobra na odwiedzenie tej miejscowości. W zimie jest tu niezwykle rozwinięte narciarstwo – stoki i wyciągi, a także kompleks skoczni narciarskich Skalite. Dla zapalonych piechurów w szczyrkowskich górach znajdzie się wiele szlaków górskich, a także turystycznych. Jest tu też kilka zabytków dla miłośników historii i zwiedzania. To niepowtarzalne miejsce na mapie Polski, które na pewno warto jest odwiedzić w czasie urlopu.