Fast Swim: Ekstra półkolonie w Tychach!

Atrakcje turystyczne

Tychy – co wiemy o tym mieście? Należy do jednych z większych metropolii województwa śląskiego. Po drugie dość blisko znajduje się port lotniczy w Pyrzowicach. I jeszcze trzecia informacja: w najstarszym browarze produkowane jest najsmaczniejsze piwo. W tym tekście dowiecie się jednak coś jeszcze, mianowicie gdzie można spędzić tam półkolonie Tychy oferują bowiem różne atrakcje.

Dlaczego półkolonie są dobrze spędzonym czasem?

Żaden rodzic nie powinien zastanawiać się czy na pewno posłać swoje dziecko na półkolonie. To przecież świetnie zorganizowany i bardzo bezpieczny, ciekawy czas, dzięki któremu telefon czy komputer wreszcie zostanie odłożony na bok.

Półkolonie doskonale sprawdzają się jako forma wypoczynku letniego. Tym bardziej że często rodzice są tak zapracowani, że tylko wieczorami mogą poświęcić uwagę swoim pociechom. Dobrze więc, że wymyślono takowe rozwiązanie, umożliwiające efektywny udział w czymś niezapomnianym i zapoznanie nowych kolegów.

Fast Swim dla fanów wodnych zabaw

Jest pewno miejsce w tym śląskim mieście, gdzie można spodziewać się mnóstwa atrakcji. Szczególnie polecane jest dzieciakom, które uwielbiają wszystko, co jest związane z wodą. Mowa o szkole nauki pływania o nazwie Fast Swim.

Jednak spokojnie – wspomniane na wstępie piwo nie będzie tam dostępne. Oferowana za to będzie nieustanna aktywność fizyczna połączona z różnymi zabawami, nie tylko tymi wodnymi (jest np. udostępniony park wspinaczkowy oraz kręgle). Stąd warto zapisać dziecko na te sportowe Półkolonie Tychy co prawda nie leżą nad morzem, ale basenów tam sporo. Szczególnie w szkole Fast Swim!

Zapisywanie pociech na półkolonie

Oczywiście trzeba jeszcze nadmienić, dla kogo dokładnie te wakacyjno-letnie, przedpołudniowe półkolonie są przeznaczone. Okazuje się, że z oferty Fast Swim mogą skorzystać uczniowie w przedziale wiekowym od 6 do 14 lat. Nie ma obaw, że coś będzie im grozić, bo opiekunowie są bardzo doświadczeni i empatyczni.

Jak zapisać dziecko? Wystarczy wejść na stronę internetową tej szkoły nauki pływania. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż często liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli już wybierze się najdogodniejszy termin, to pozostaje jeszcze wypełnienie specjalnego formularza oraz wpłacenie zaliczki.

Podsumowując, jeżeli wybór padnie na te półkolonie Tychy staną się miastem niezapomnianych, letnich wrażeń. Spora dawka endorfin, lepsza kondycja ruchowa, ciekawe znajomości, przygody, radość – to wszystko otrzyma się, uczestnicząc w półkoloniach w Fast Swim i wielu innych, podobnych miejscach.