Propozycje oryginalnych sukienek na sezon 2023

Atrakcje turystyczne

Suknie ślubne nie zawsze muszą być objętościowymi „księżniczkami” albo pełnymi klasy i wdzięku syrenami. Standardowe kroje i prosta kolorystyka w tym sezonie zostają przełamane propozycjami niezwykle ciekawymi, oryginalnymi, a w pewnym stopniu nawet ekstrawaganckimi, nawiązującymi do mody dziennej oraz stylu prosto z czerwonych wybiegów.

1 – suknie bieliźniane

Wykonywane z gładkich i lśniących materiałów, czyli głównie satyny i jedwabiu, kojarzących się z luksusowymi modelami ze strony https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne, otulają skórę niczym bieliźniane halki, przywodząc na myśl lekkie sukienki do spania. Kilka lat temu zagościły w modzie wieczorowej, tym razem postanowiły pojawić się w trendach ślubnych.

Minimalnym kosztem uzyskuje się niesamowicie ciekawy i przyciągający uwagę wygląd. Dopasowane do ciała gładkie suknie zazwyczaj są wsparte wyłącznie na cienkich ramiączkach, czasem zawierają tylko jak gdyby dodane do nich dłuższe rękawki, ale mogą mieć dowolną długość, bo bywają krótkie, zakończone za kolanem albo docierające do samej ziemi. Pięknie wyglądają ze srebrną biżuterią i lekkimi sandałkami.

2 – akcent na detale

Niektóre modele nie przykuwają wzroku swoją formą czy kolorem, a robią to z pomocą wysuwających się na pierwszy plan zdobniczych detali. Mocnym efektownym akcentem są w tym roku m.in. pióra. Można je zobaczyć na wykończeniach białych kreacji albo w różnych ślubnych dodatkach. Dodają one stylizacjom pewnego dramatyzmu i lekkiej drapieżności.

Na pokazach projektantów zajmujących się modą ślubną pojawiło się sporo modeli zdobionych koronką. Przeważnie występuje ona w roli nowoczesnego akcentu i wypełnia wyłącznie rękawki sukienki albo tworzy dla niej delikatne romantyczne bolerko, które jest kolejnym typem odzieży powracającym do współczesnej mody.

3 – efektowna objętość

Coraz większą popularnością wśród modeli ze strony www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne cieszą się suknie mocno trójwymiarowe, kuszące przede wszystkim dużą formą. Objętościowe doły znowu zaczynają zachwycać. Prezentują zupełnie nową odsłonę idealnej sylwetki panny młodej.

Pełnym objętości spódnicom nowoczesności dodają gładkie i proste topy oraz jednolite gorsety. Gdy dół jest duży, góra stroju powinna pozostać dopasowana, aby nie zaburzać proporcji sylwetki.