Wisła na Święta

Noclegi

Na wakacje, ferie zimowe, wypady weekendowe oraz ostatnio – także i na święta, wielu Polaków wybiera miasta w górach. Dlaczego? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

Klimat górski

Wielu z nas uważa, że nigdzie indziej nie da się bardziej poczuć atmosfery świąt jak u podnóża samych gór. To właśnie w Wiśle zobaczymy pięknie przystrojone uliczki, napijemy się gorącej czekolady i zjemy pyszne potrawy. Hotele, apartamenty wisła już od wielu miesięcy tworzą specjalną, świąteczną ofertę dla swoich gości. Noclegi w tym okresie są znacznie droższe, jednak planując pobyt świąteczny mamy możliwość wyboru kompleksowej oferty (nie martwiąc się o nic). Dzięki temu, można poczuć się jak w domu, usiąść przy pachnącej choince z rodziną do wigilijnego stołu, posmakować tradycyjnych potraw oraz pośpiewać kolędy. Po kolacji z kolei, miasto oferuje nam wiele atrakcji. Jakich?

Co warto zobaczyć?

Będąc w Wiśle, zwanej także Perłą Beskidów, chociaż na te kilka dni, koniecznie warto zobaczyć skocznię, na której uczył się skakać sam Adam Małysz, malownicze szlaki górskie, Baranią Gorę, Wielką Czantorię, kolejkę górską, klimatyczne uliczki w centrum. Spacer po centrum (które w tym okresie są bardzo zatłoczone), mimo wszystko jest obowiązkowym punktem programu. Dodatkowym plusem pobytu w górach jest możliwość zobaczenia śniegu, który tu pada dużo częściej niż w innych miastach Polski.

Wisła noclegi centrum

Bardzo łatwo w tym mieście szybko zorganizować nocleg. Wiele ofert dostępnych w internecie oraz w prasie przykuwa uwagę komfortem wyposażenia oraz ceną. Wisła noclegi centrum oferuje już od kilkudziesięciu złotych za dobę.

Wisła przyciąga rodziny z dziećmi, pary oraz fanów skoków narciarskich. Wiele osób przeżywa szok, gdy wyjdzie na spacer, gdyż całkiem inaczej wyobrażają sobie to miasto. A Wisła zdecydowanie potrafi zaskoczyć turytów, i to bardzo pozytywnie. Wisła apartamenty oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach i to o każdej porze roku. Apartamenty Wisła wykupimy już nawet od 100 zł za całą dobę. Jeżeli nie masz pomysły na nadchodzące ferie zimowe, weekend lub święta może warto wziąć to miasto pod uwagę? Może jeszcze trafią się hotele z wolnymi pokojami, w których przeżyjesz wyjątkowe i magiczne święta w gronie najbliższym. Wisła apartamenty na pewno również się do tego przyczynią.