Gdzie i jak się oświadczyć, aby ukochana nic nie podejrzewała?

Noclegi

Decyzja o ślubie zapada najczęściej podczas oświadczyn, które też są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dwojga kochających się osób. Wielu mężczyzn planuje oświadczyny, ale często niespodzianka nie wychodzi, bo partnerka zauważyła, że coś jest nie tak. Jak zatem zaplanować wszystko i gdzie się oświadczyć, aby zaskoczyć ukochaną?

Oświadczyny owiane tajemnicą

Kobiety mają zazwyczaj dobrą intuicję i często wyczuwają, że ich partner coś planuje lub kombinuje i tak zaczynają się podejrzenia i pytania, które czasami mogą popsuć niespodziankę, jaką są oświadczyny. Czy istnieje jakiś sposób, aby uniknąć takiej sytuacji?

Wszystko zależy od tego, jak mężczyzna zabierze się do tej sprawy, ale przede wszystkim musi się on zachowywać normalnie, a wszystkie sprawy związane z zaręczynami powinien załatwiać w pracy, jeśli jest taka możliwość lub podczas spotkania z kumplami. Najważniejsze, by partnerki nie było w tym czasie w pobliżu.

Gdzie się oświadczyć?

Oświadczyć się można tak na dobrą sprawę wszędzie, bo wszystko zależy od tego, co dwoje ludzi lubi i jakie życie prowadzi, choć najczęściej oświadczyny odbywają się podczas uroczystej kolacji w restauracji, ale też coraz więcej osób preferuje nietypowe zaręczyny.

Oświadczyny mogą odbyć się na plaży, w górach, podczas lotu balonem czy na koncercie przed dużą publicznością, ale można oświadczyć się też bez wielkiego splendoru w domu przy obiedzie czy kolacji, a następnie zaprosić ukochaną w jakieś wspaniałe miejsce, aby uczcić tę chwilę.

Po jakim czasie znajomości można się oświadczyć?

Czasami zdarza się tak, że ktoś się oświadcza po dwóch latach znajomości, czasami po roku, a inni zwlekają i zwlekają, aż w końcu kobieta podejmuje męską decyzję i pyta faceta, czy będzie ślub.

Nie ma konkretnej daty, która byłaby odpowiednia, aby się oświadczyć, gdyż wszystko zależy od tego, na jakim poziomie jest znajomość i jak się rozwija relacja. Niektórym wystarczą dwa miesiące, by wiedzieć, że są dla siebie stworzeni, a inni potrzebują więcej czasu, chcą się lepiej poznać, pomieszkać ze sobą i czasami żyją wiele lat bez zaręczyn i ślubu, w czym nie ma nic złego.