Zimowe ferie w Szczyrku? To strzał w dziesiątkę!

Noclegi

Choć w polskich górach nie brak miejsc idealnych na zimowy urlop, Szczyrk wciąż znajduje się na liście tych najchętniej wybieranych kierunków. Na czym polega wyjątkowość tej miejscowości?

Szczyrk dla aktywnych

Nie brak powodów, dla których warto wynająć w tej miejscowości apartamenty Szczyrk to rewelacyjne miejsce dla osób aktywnych, co jest zasługą położenia tej miejscowości w samym sercu Beskidu Śląskiego. Ciekawe trasy piesze dla amatorów górskich wędrówek, trasy dla miłośników narciarstwa biegowego oraz trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności – oto oferta, którą przyciąga Szczyrk Noclegi w centrum tego kurortu dają wiele możliwości osobom aktywnym, które chcą możliwie jak najwięcej czasu spędzić na górskich zboczach.

To jeszcze nie wszyscy sportowcy, którzy stawiają na czekające tu noclegi Szczyrk przyciąga też rowerzystów oraz tych, którzy chcą po prostu odpocząć w górskiej scenerii. Nie brak tu przecież ciekawych miejsc na spokojny spacer, w trakcie którego można nacieszyć się pięknymi widokami i świeżym, górskim powietrzem.

Szczyrk: idealne miejsce na rodzinne ferie

Dla osób ceniących swą prywatność oraz dla większych rodzin, idealnym rozwiązaniem stają się komfortowo wyposażone apartamenty szczyrk posiada coraz ciekawszą ofertę tego typu obiektów, a to sprawia, że ów beskidzki kurort staje się coraz chętniej wybieranym kierunkiem wakacyjnych wypraw.

Na co mogą liczyć te rodziny, które znajdują tu noclegi Szczyrk to idealne miejsce rodzinnych wypraw, a wśród znajdujących się tu atrakcji nie brak takich, które nadają się dla dzieci. Spacery, miejsca do jazdy na sankach oraz trasy zjazdowe, przystosowane do potrzeb maluchów uczących się dopiero jazdy na nartach – oto najważniejsze propozycje. Noclegi w Szczyrku dają też wiele możliwości tym rodzinom, które chcą wędrować po górach o każdej porze roku. Ciekawym celem wycieczki dla najmłodszych może się okazać Klimczok lub przełęcz Karkoszczonka, na którą ze szczyrku można dotrzeć bez problemów. Rodziny korzystające z apartamentów w Szczyrku mogą też wędrować w rejonie Skrzycznego, na którego szczyt można się dostać m.in. za pomocą całorocznego wyciągu.

Dla miłośników sportów zimowych idealnym miejscem są takie kurorty, jak Szczyrk Noclegi można tu znaleźć bez problemów, a liczne atrakcje pozwalają tu w ciekawy i pożyteczny sposób spędzić wolny czas.