Beskid Śląski. Gdzie nocować?

Noclegi

Beskid Śląski to rejon położony przy południowej granicy naszego kraju, znany z wielu atrakcji turystycznych. Popularny szczególnie w okresie zimy. Nie ma w tym nic dziwnego. Górzyste tereny są idealne do uprawiania sportów zimowych.

Rejony warte zobaczenia

Beskid Śląski, tak popularny zimą, jest jednak atrakcyjnym turystycznie rejonem, gdzie warto zawitać również w innych porach roku. Wspaniałe widoki, mnóstwo atrakcyjnych turystycznie tras, pomników przyrody i innych atrakcji turystycznych to tylko kilka z plusów tych okolic. Rejon ten, z uwagi na bliskość granicy, stanowić też może świetną bazę wypadową do Czech. Planując wypoczynek w tym rejonie, warto jednak zdecydować się na nocleg w ciekawym miejscu. Jednym z rozwiązań są noclegi w Wiśle.

Dlaczego Wisła?

To jedna z ciekawszych miejscowości tego rejonu. Centrum wypoczynkowe i turystyczne, miejsce znane choćby ze słyszenia praktycznie każdemu. Noclegi w Wiśle, to noclegi w miejscu, gdzie nie można się nudzić. W miejscowości znajdziemy różne atrakcje turystyczne, w tym muzeum poświęcone pochodzącemu z Wisły Adamowi Małyszowi. Nie bez znaczenia jest też rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna, a także ceny noclegów. Tanie pokoje Wisła to nie mrzonka, to oferta jak najbardziej dostępna. Co ważne, pokoje Wisła to pokoje spełniające wymogi nawet najbardziej wymagających turystów. Można ich tam znaleźć bez liku, dlatego nawet wyjazd w ciemno nie powinien spowodować problemów z noclegiem. Tanie noclegi Wisła, można znaleźć na miejscu, choć rzecz jasna tanie noclegi Wisła warto rezerwować z wyprzedzeniem, wtedy bowiem można mieć pewność noclegu w pokoju o określonym standardzie.

Nie tylko dla narciarzy.

W okolicach Wisły można znaleźć wiele wyciągów narciarskich i tras zjazdowych, jednak myli się ten, kto uważa, że Wisła i okolice polecić można tylko narciarzom. Każdy miłośnik wypoczynku w ładnym miejscu, fan przyrody i pięknych miejsc z całą pewnością będzie tam się czuł świetnie.

Podsumowując.

Planując wakacje zimowe, a nawet letnie, nie warto wybierać tylko bardzo popularnych miejsc w stylu Zakopanego, miasta przepełnionego turystami. Wisła może być równie dobrym wyborem. Na brak atrakcji turystycznych nikt tam na pewno nie będzie narzekać a sam koszt pobytu w tych okolicach nie spowoduje drenażu portfela. Warto odwiedzić Wisłę choć raz i spędzić tam choć kilka dni. Z pewnością pobyt będzie można zaliczyć do udanych. Wielu odwiedzających Wisłę po raz pierwszy, już po krótkim czasie pobytu, wie doskonale, że chętnie będzie wracać do tej miejscowości ponownie.