Vany rodzinne – sprawdzony sposób na udane wakacje

Sprzęt turystyczny i sportowy

Komfortowe podróżowanie w gronie najbliższych to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Nowoczesne, przestronne samochody i coraz bardziej zaawansowane rozwiązania umożliwiają sprawne zaplanowanie podróży w nieco większym gronie.

Van – samochód do zadań specjalnych

Vany to coraz bardziej popularne samochody rodzinne, które zostały zaprojektowane po to, by zaspokoić wszystkie najważniejsze potrzeby większych rodzin, ale nie tylko. Vany rodzinne są zaopatrzone w nadwozie, które można wykorzystywać na wiele sposobów – van sprawdzi się nie tylko jako wygodny środek transportu osób, ale przyda się także podczas przewożenia różnego rodzaju przedmiotów, mebli czy zakupów.

Dodatkową zaletą vana, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom karawaningu jest to, że można zaopatrzyć go w przyczepę kampingową, zwiększając tym samym dostępną powierzchnię użytkową pojazdu.

Van – doskonały sposób na wygodną podróż

Vany rodzinne to niezastąpione rozwiązanie, które sprawdzi się podczas długich podróży w większym gronie. Przestronne wnętrze pojazdu zagwarantuje dużą swobodę. Dodatkowo w vanie bez problemu znajdzie się również miejsce na dodatkowy bagaż, a nawet na sprzęt taki jak rowery czy namioty.

Van to także duży komfort dla osoby kierującej pojazdem – siedzenie kierowcy jest umieszczone na niewielkim podwyższeniu, co przyczynia się do zwiększenia wygody i komfortu związanego z prowadzeniem samochodu.

Van – sprawdzony sposób na rodzinne wakacje

Van to samochód, który sprawdzi się w przypadku dużych rodzin, niektóre modele są bowiem w stanie pomieścić nawet do 9 osób. W większości przypadków pojazd w typie van posiada 3 rzędy foteli, przy czym ostatni z nich można z łatwością wyjąć. Duża mobilność siedzeń i możliwość zmiany ich konfiguracji zwiększa ładowność i przyczynia się do bardziej efektywnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Dodatkowo van przyda się również w nieco bardziej kryzysowych sytuacjach – brak miejsca w hotelu czy na polu namiotowym to nie problem dla posiadaczy przestronnego i pojemnego vana. Większość pojazdów tego typu jest na tyle duża, że z łatwością może pomieścić wystarczającą przestrzeń do spania, a także podstawowe wyposażenie takie jak mini kuchnia czy toaleta.